Završno državno natjecanje u stolnom tenisu Poreč, 21. – 23. travnja 2023. godine.
U vrlo jakoj konkurenciji 24 najbolje stolnoteniske momčadi Hrvatske (pobjednici županijskih natjecanja) po prvi puta nastupili su učenici i učenice naše škole. Djevojke i mladići su osvojili 9. mjesto u državi, što je hvalevrijedan rezultat.
Sastav ženske ekipe: Veronika Samaržija, Sara Sertić, Magdalena Kmetić
Sastav muške ekipe: Patrik Žegrec, Antonio Kelčec, Filip Mjertan, Luka Bazina
Velike čestitke našim djevojkama i mladićima na ostvarenim rezultatima i prikazanim vještinama iz stolnog tenisa!!!
Voditelj: Marko Hruška, prof.






Naši učenici u jakoj konkurenciji 22. najbolje momčadi sa županijskih natjecanja na završnom Državnom natjecanju osvojili su ekipno odlično 15. mjesto. Nastupili su: Filip Eržen, Mihael Martinaš, Luka Barić, Ivan Bezjak, Marin Šarić, Zdravko Lovaković, Leonardo Nović Ivanović, Mihael Heig i Roko Raguž.
















