Na ovogodišnjem Županijskom natjecanju u krosu, učenici naše škole, u jakoj konkurenciji požeških srednjoškolaca uvjerljivo su nakon dvije godine pauze ponovo osvojili prvo mjesto i plasman na Državno prvenstvo.
Dana 15. listopada 2019. na stadionu NK DINAMO – VIDOVCI, u odličnoj organizaciji domaćina i ŠSSPSŽ održano je Županijsko natjecanje u krosu za srednje i osnovne škole naše županije.
Naša momčad, uz ekipno prvo mjesto, “pomela” je konkurenciju i s osvojena sva četiri prva mjesta pojedinačno.







Dani Erasmusa (Erasmus Days) prigodna godišnja proslava programa 













