Tehnička škola je dana 20.4.2021. bila domaćin međužupanijskog natjecanja u disciplini Automehatronika.
Zbog epidemioloških razloga natjecanje se održalo u online okruženju, što je predstavljalo dodatni izazov za povjerenstva i natjecatelje.
Zadatci natjecanja su se sastojali od:
1. Demontaža i montaža diska i kočionih pločica na prednjim kotačima vozila
2. Dijagnostika vozila s dijagnostičkim uređajem bosch kts i programom esi tronic 2.o
Nakon provedenog natjecanja prosudbeno povjerenstvo je na osnovu bodovnih kriterija WSC-a, donijelo odluku da je prvo mjesto na međužupanijskom natjecanju osvojio učenik naše škole Marko Sigurnjak.
Čestitamo Marku na ostvarenom rezultatu i želimo mu puno uspjeha na državnom natjecanju koje će se održati 11 - 13.5.2021.