Danas je u našoj školi održano međužupanijsko natjecanje iz Automehatronike.
Natjecatelji su morali pokazati svoje vještine kroz dva zadatka.
U prvom zadatku natjecatelji su trebali izvršiti demontažu, mjerenje i montažu kočionog diska i pločica na Audiju TT.
U drugom zadatku na vozilu su simulirane tri greške zbog kojih vozilo nije moglo upaliti. Natjecatelji su imali zadatak dijagnosticirati greške pomoću dijagnostičkog uređaja Bosh KTS, otkloniti kvar i dovesti vozilo u ispravno stanje.
























