Obavijest o podjeli potvrda o položenim ispitima jesenskog roka državne mature u šk. god.2020./2021,

Potvrde o položenim ispitima državne mature učenici mogu preuzeti 17.9. (petak) u kabinetu državne mature (kraj učionice 15) u razdoblju od 9.30 do 10.30 sati.

S obzirom na epidemiološku situaciju, učenici obavezno moraju koristiti zaštitnu masku prilikom preuzimanja potvrda.

Učenik koji nije u mogućnosti preuzeti potvrdu, može ovlastiti bliskog srodnika (roditelj, brat, sestra) koji treba imati učenikovu fotokopiranu osobnu iskaznicu.

Napomena: podjela potvrda ne može biti prije navedenog datuma. Učenici koji imaju upis na fakultetu prije ili na dan podjele, mogu svoje potvrde donijeti i naknadno (kako i piše u obavijesti o upisu na studijske programe).

Obavijest pristupnicima ispita državne mature

Poštovani učenici,

u srijedu 8.rujna 2021. u 12:00 sati bit će objavljeni privremeni rezultati ispita državne mature jesenskog roka 2020./2021.

Od 8.rujna 2021. od 12:01 sati do 10. rujna 2021. u 12:00 sati traje aktivnost ulaganja prigovora učenika na ocjenjivanje.

Postupak podnošenja prigovora na ocjenjivanje:

- ukoliko uočite da vam je neki od zadataka netočno ocijenjen/bodovan imate pravo uložiti prigovor

- obavezno mi pošaljite poruku putem maila i poslat ću vam Obrazac prigovora za učenike (obrazac je u word formatu pa ga učenik bez problema popunjava elektroničkim putem)

- učenik mailom vraća popunjeni obrazac ispitnom koordinatoru - prigovor učenika treba se odnositi na točno određeni zadatak s kratkim obrazloženjem.

VAŽNO! Konstatacije da nedostaje bod ili dva za prolazak ili da ste zaboravili prepisati odgovore na list za odgovore i sl. nisu valjani argumenti te ih nemojte koristiti.

Prigovore poslane poslije navedenog roka neće se razmatrati niti evidentirati.

FileOpisFile size
Download this file (Obrazac_prigovora_za učenike.doc)Obrazac_prigovora_za učenike.doc 60 Kb

Poziv za sudjelovanje u projektu mobilnosti učenika i nastavnika

Dana 01.09.2021. započeo je novi projekt mobilnosti učenika naše škole naziva: "European practice for better future 2". U projektu su planirane dvije mobilnosti za 35 učenika i 4 nastavnika. U sljedećih nekoliko dana ćemo upoznati učenike i nastavnike sa načinom prijave, ciljevima i koracima provedbe navedenog projekta. Prilikom prezentacije projekta učenike ćemo upoznati sa načinom prijave i kriterijima za odabir kandidata. Važni kriteriji prilikom selekcije i odabira učenika bit će: ocjene i vladanje učenika te poznavanje stranog jezika.
Za prvu mobilnost učenika u Portugal mogu se prijaviti učenici: 3.A, 3.B, 3.D, 3G, 4.A i 4.B razreda u školskoj godini 2021./2022. Planirano je da na prvoj mobilnosti sudjeluje ukupno 19 učenika.

Više...

Prvi dan škole

Prvi dan škole je ponedjeljak 6. rujna 2021. prema sljedećem rasporedu:
1. i 3. razredi u 8.00 sati,  2. i 4. razredi u 10.00 sati.

RASPORED UČIONICA ZA 1. I 3. RAZREDE (8.00 h):
1.A – učionica br. 12 3.A – učionica br. 10
1.B – učionica br. 1 3.B – učionica br. 15
1.E – učionica br. 9 3.E – učionica br. 6
1.F – učionica br. 8 3.F – učionica br. 5
1.C – učionica br. 5 na maloj školi 3.C – učionica br. 13
1.D – učionica br.2 3.D – učionica br. 6 na maloj školi
1.G – učionica br.3 3.G – učionica br. 7 na maloj školi

RASPORED UČIONICA ZA 2. I 4. RAZREDE (10.00 h):
2.A – učionica br. 12 4.A – učionica br. 10
2.B – učionica br. 1 4.B – učionica br. 15
2.E – učionica br. 6 4.E – učionica br. 8
2.F – učionica br. 5 4.F – učionica br. 9
2.C – učionica br. 2 4.H – učionica br. 3
2.D – učionica br. 5 na maloj školi
2.G – učionica br.  6 na maloj školi

Učenici i nastavnici se moraju pridržavati svih propisanih epidemioloških mjera: dezinfekcija ruku na ulazu, propisani razmak, obvezne maske, izbjegavati kontakt učenika različitih razrednih odjela.
Od utorka 7.rujna 2021. 1. i 3. razredi su u dopodnevnoj smjeni (od 7:15h), a 2. i 4. razredi u popodnevnoj smjeni (od 13:15h).

Razrednici prvih razreda:

• 1.A –strojarski računalni tehničar, razrednik prof. Zoran Đurina
  • 1.B-tehničar za mehatroniku, razrednik prof. Antonio Gazilj
  • 1.C- strojobravar, tokar, autolimar; razrednik prof. Marin Orešković
  • 1.D-automehatroničar, razrednica prof. Darija Lovrić
  • 1.E-elektrotehničar, razrednica prof. Žana Marinović
  • 1.F-tehničar za računalstvo, razrednik prof. Tomislav Marković
  • 1.G-autoelektričar, elektroinstalater, elektromehaničar, razrednik prof. Marijan Živković

Podjela potvrda o položenim ispitima državne mature

Podjela potvrda o položenim ispitima državne mature u ljetnom roku školske godine 2020./2021. bit će 23.7.2021. (petak) u učionici broj 5 prema sljedećem rasporedu:

• 4a - 9.00 - 9.15
  • 4b - 9.15 - 9.30
  • 4e - 9.30 - 9.45
  • 4f - 9.45 - 10.00
  • 4h - 10.00 - 10.15

Obavijest pristupnicima ispita državne mature

Poštovani učenici,

u srijedu 14. srpnja 2021.u 12:00 sati bit će objavljeni privremeni rezultati ispita državne mature ljetnoga roka 2020./2021.Od 14. srpnja 2021. od 12:01 sati do 16. srpnja 2021. u 12:00 sati traje aktivnost ulaganja prigovora učenika na ocjenjivanje.

Postupak podnošenja prigovora na ocjenjivanje:

Prigovore poslane poslije navedenog roka neće se razmatrati niti evidentirati.

FileOpisFile size
Download this file (Obrazac_prigovora_za učenike.doc)Obrazac prigovora za učenike 60 Kb

Popis odobrenih udžbenika za šk. god. 2021./2022.

Popis nastavnih predmeta i odabranih udžbenika za školsku godinu 2021./2022. možete pronaći u datoteci u prilogu.

Download this file (udzbenici.pdf)udzbenici.pdf 177 Kb

Slobodna mjesta za naukovanje

Slobodna mjesta za naukovanje po pojedinim zanimanjima možete pronaći u dokumentu u privitku.

Download this file (mjesta_upisi.pdf)mjesta_upisi.pdf 511 Kb

• «