Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Vijesti Novosti Posjet tvornici Ember kamin d.o.o. u Velikoj

Posjet tvornici Ember kamin d.o.o. u Velikoj

Posjet ColoruU petak 21.04. 2023. godine učenici 4.b razreda naše škole bili su na izvanučioničkoj nastavi. Tom prilikom posjetili su pogon tvornice Ember kamin d.o.o. u Velikoj.
Uz stručno vodstvo inženjera iz tvornice učenici su obišli i upoznali cjelokupni tehnološki proces proizvodnje kamina. Obišli su najnovije strojeve za rezanje i oblikovanje limova, robote za zavarivanje, te automatizirane linije za čišćenje dijelova, te za bojanje. Zahvaljujući ovakvom obliku nastave učenici su imali priliku proširiti svoje spoznaje o radu u industriji koje mogu pomoći njihovom skorom izlasku na tržište rada.

U pratnji učenika bili su profesori iz naše škole Tomislav Marinić, Ivica Grbeš, Denis Smojvir i Darija Lovrić.

Posjet Coloru Posjet Coloru Posjet Coloru