Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Vijesti Novosti Školski projekt Običaji poklada

Školski projekt Običaji poklada

Pokladni običajiTijekom siječnja i veljače 2023. godine naši učenici iz Kluba kreativaca i Literarne skupine sudjelovali su u nizu radionica u kojima su izrazili svoju kreativnost vođeni temom pokladnih običaja u Hrvatskoj i svijetu. Učenici iz Kluba kreativaca izrađivali su pokladne maske, a mentorice su im bile pedagoginja Andreina Bekafigo Starčević i knjižničarka Meri Bajić. Literarci su napisali zanimljive sastave o pokladnim običajima u Hrvatskoj i svijetu, a mentorica im je profesorica Martina Marjanović. Zajedničkom suradnjom, učenici i profesorice realizirali su školski projekt Običaji poklada, a kao kruna njihova kreativnoga rada je izložba radova u glavnom holu škole u kojoj su uživali i učenici i profesori. Također, organiziran je mali natječaj u kojemu anketnim glasovanjem na Fb stranici škole svi mogu dodijeliti svoj glas za najkreativniju masku čiji će autor osvojiti simboličnu nagradu.

Zajednička suradnja Kluba kreativaca i Literarne skupine nastavit će se i dalje stoga se radujemo njihovim budućim zanimljivim i kreativnim idejama i radovima!

Pokladni običajiPokladni običaji