Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Vijesti Novosti Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje

Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje

VukovarDana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje prisjetili su se djelatnici i učenici svih razreda Tehničke škole, koji su za ovu prigodu donijeli mnoštvo lampaša kojima su ispred glavnog ulaza u školu ispisali ime Grada Heroja, kako bi sjećanje na žrtvu i patnju Vukovara i Škabrnje svijetlilo u srcima svih ljudi. Nakon uređenja lampaša učenici su, predvođeni vjeroučiteljem Zvonimirom Zelenikom, izmolili molitvu za obitelji svih stradalih u Domovinskom ratu te molitvu za mir u našoj Domovini. U holu Škole nastavnica povijesti Antonia Petrović Klaić u suradnji s učenicima uredila je prigodni pano.

„Morate iznova graditi. Prvo, svoju prošlost, tražiti svoje korijenje, zatim, svoju sadašnjost, a onda, ako vam ostane snage, uložite je u budućnost.“
Siniša Glavašević