Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Vijesti Novosti Podjela završnih svjedodžbi

Podjela završnih svjedodžbi

Svečana dodjela svjedodžbi 2022Danas je u školi održana svečana podjela završnih svjedodžbi za učenike završnih razreda i u trogodišnjim i u četverogodišnjim zanimanjima. Osim toga, uručena su i priznanja i pohvalnice učenicima svih razreda. Od škole se u ime učenika oprostio najbolji maturant generacije Matko Ćavar, a od sadašnjih maturanata se oprostio ravnatelj Zoran Galić i poželio im sreću u radu ili nastavku školovanja.

 

 

Svečana dodjela svjedodžbi 2022Svečana dodjela svjedodžbi 2022Svečana dodjela svjedodžbi 2022Svečana dodjela svjedodžbi 2022Svečana dodjela svjedodžbi 2022

 

Galeriju fotografija s dodjele možete pogledati na facebooku.