Početna Vijesti Novosti Državna smotra tehničke kulture 2015

Državna smotra tehničke kulture 2015

Dario i njegov mentor prof. Tomislav MarkovićDana 22.04.2015. godine učenik naše škole Dario Brkić u pratnji mentora Tomislava Markovića dipl.ing. sudjelovao je svojim praktičnim radom na Državnoj smotri tehničke kulture u Zagrebu. Dario Brkić učenik je 4.e razreda, a praktični rad kojim se predstavljao je „Kućna električna instalacija upravljana preko računala“. Rad je izazvao veliko zanimanje prisutnih na smotri kao i studenata i profesora na Fakultetu elektrotehnike i računalstva u Zagrebu koji je ujedno bio i domaćin događanja. Učenik je za svoj rad pohvaljen od državnog povjerenstva sastavljenog od profesora na fakultetu. O samoj Državnoj smotri možemo reći samo pohvale, kako u organizacijskom smislu, tako i u zanimljivom međusobnom druženju svih učenika te pristupačnosti i otvorenosti za suradnju svih profesora FER-a koji su posjetili izložene radove te svojim iskustvom i prijedlozima dali još veću težinu samom događaju. Na samoj Državnoj smotri prezentiralo se oko 30 škola iz cijele Hrvatske s oko 50 učenika sa svojim inovativnim radovima. Radovi koji su nas se najviše dojmili nalaze se u maloj galeriji slika.

Državna smotra tehničke kultureDržavna smotra tehničke kultureDržavna smotra tehničke kultureDržavna smotra tehničke kultureDržavna smotra tehničke kultureDržavna smotra tehničke kulture