Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Vijesti Novosti Školsko natjecanje iz informatike 2024.

Školsko natjecanje iz informatike 2024.

Pripreme za mobilnost u BraguŠkolsko natjecanje iz informatike/računalstva održano je 19. siječnja 2024. u prostoru škole.

U kategoriji Osnove informatike – strukovne škole sudjelovalo je 18 učenika. Najbolje rezultate postigli su učenici: Antonio Matijević (2.f), David Peula (2.f), David Vidović (4.e), Jakov Peica (2.f), Lara Kordaso (3.f) i Marija Džalto (1.f).

U programiranju, u kategoriji Primjena algoritama sudjelovalo je pet učenika a najuspješniji bili su učenici Antonio Matijević (2.f), Šimun Klarić (4.e) i Stjepan Čavajda (3.f).

Mentori navedenim učenicima su profesori Marina Mirković i Davor Ljubić.

Učenici Šimun Klarić i David Vidović (4.e) u kategoriji Razvoj softvera pripremaju Eko igru koju će predstaviti na županijskoj razini natjecanja. Mentor im je prof. Davor Ljubić.

Svim učenicima i mentorima čestitamo na postignutim rezultatima. Članovima školskog povjerenstva zahvaljujemo na organizaciji i provedbi natjecanja.

Županijsko natjecanje održati će se u Srednjoj školi Pakrac 1. ožujka 2024.

Pripreme za mobilnost u BraguPripreme za mobilnost u BraguPripreme za mobilnost u BraguPripreme za mobilnost u Bragu