Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Vijesti Novosti TEHNIČARI OPET PRVI – JOŠ JEDAN PLASMAN NA DRŽAVNO!!!

TEHNIČARI OPET PRVI – JOŠ JEDAN PLASMAN NA DRŽAVNO!!!

 AtletikaNa ovogodišnjem Županijskom natjecanju u atletici koje je održano dana 15. 11. 2023. na stadionu „Gradski vrt“ u Osijeku učenici naše škole u konkurenciji srednjih škola osvojili su prvo mjesto i ostvarili plasman na završnicu Državnog prvenstva koje će se održati od 10. do 12. 4. 2024. u Puli. Ekipu naše škole „Tehničar“ predstavljali su učenici: Luka Barić, Zdravko Lovaković, Roko Raguž, Nikola Prepolec, Arijan Janeš, Mihael Martinaš, Marin Šarić, Mihael Heig, Leonardo Nović Ivanović i Ivan Bezjak.

Rezultati po disciplinama: 100 m – Luka Barić (1. mj.), 400 m – Zdravko Lovaković (1. mj.), 800 m – Roko Raguž (2. mj.), 1500 m – Nikola Prepolec (1. mj.), bacanje kugle – Mihael Heig (2. mj.), skok u vis – Arijan Janeš (2. mj.), skok u dalj – Mihael Martinaš (1. mj.), štafeta 100 – 200 – 300 – 400 m u sastavu Barić – Martinaš – Nović Ivanović – Šarić (1. mj.), Ivan Bezjak (rezerva). Sve pohvale i čestitke našim mladićima te puno uspjeha na Državnom natjecanju!

Marko Hruška, prof.

AtletikaAtletikaAtletikaAtletika