Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Vijesti Novosti Tehničari drugi na županijskom natjecanju uz odbojke!!!

Tehničari drugi na županijskom natjecanju uz odbojke!!!

Županijsko odbojka 2023Dana 2. 11. 2023. u sportskoj dvorani „Tomislav Pirc" u Požegi je održano Županijsko natjecanje u odbojci za mladiće. Nastupilo je 6 ekipa s područja naše županije, podijeljenih u dvije skupine. Ždrijebom je odlučeno da nam protivnici u grupi budu ekipe Srednje škole Pakrac i Ekonomske škole. Nakon uvodnog i nesretnog poraza 2:1 od ekipe iz Pakraca, slijedila je pobjeda nad ekipom Ekonomske škole 2:0. Nakon što su se poklopili svi rezultati, plasirali smo se u finale, a tamo nas je čekala ekipa Gimnazije Požega.
Dečki su pružili odličan otpor i prikazali dobru igru te im ovim putem čestitamo na prikazanim znanjima i vještinama iz odbojke i na osvojenom drugom mjestu.

Ekipu naše škole „Tehničar" predstavljali su učenici: Luka Fuček, Tvrtko Janković, Mihael Martinaš, Ivan Bezjak, Luka Barić, Marin Sabo, Arijan Janeš, Luka Vidić, Gabriel Poleti, Roko Raguž, Patrik Tilinger, Dominik Obradović i Nikola Prepolec.

Marko Hruška, prof.

Županijsko odbojka 2023 Županijsko odbojka 2023