Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna EU projekti Poziv učenicima za sudjelovanje na grupnoj mobilnosti u Rumunjskoj u Erasmus+ KA122 projektu

Poziv učenicima za sudjelovanje na grupnoj mobilnosti u Rumunjskoj u Erasmus+ KA122 projektu

altPoštovani učenici, u tijeku su prijave za sudjelovanje na grupnoj mobilnosti učenika u Rumunjskoj u Erasmus+ KA122 projektu mobilnosti učenika i osoblja u području odgoja i općeg obrazovanja: „Osnaženi za put do bezbrižne i ekološki održive škole“,

Na ovoj mobilnosti sudjelovati će 8 učenika 2., 3. i 4. razreda. Mogu se prijaviti učenici svih zanimanja škole (trogodišnjih i četverogodišnjih).

Osam učenika iz naše škole od 11. do 15. prosinca 2023. godine pet dana provesti će učeći zajedno s vršnjacima u Rumunjskoj u školi Liceul Teoretic „Coriolan Brediceanu” u gradu Lugoj.

O projektu možete saznati u članku na mrežnoj stranici škole.

Učenici dobivaju financijsku potporu tijekom mobilnosti koja pokriva troškove putovanja (prijevoz autobusom), smještaj i prehranu. Kriteriji za odabir učenika detaljno su opisani u dokumentu KA122 projekt - kriteriji za odabir učenika.pdf, koji je privitak ovom pozivu.

Rok za podnošenje prijave je 5. studeni 2023. godine.

Za probleme i pitanja, javite se elektroničkom poštom koordinatorici projekta, prof. Marini Mirković putem adrese Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Projektni tim želi vam uspješnu prijavu!

Privitci:
FileOpisFile size
Download this file (KA122 projekt - kriteriji za odabir učenika.pdf)KA122 projekt - kriteriji za odabir učenikaKriteriji odabira učenika za grupnu mobilnost u Rumunjsku 561 Kb