Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Vijesti Novosti Tehnička škola u posjetu „Opus areni“ u Osijeku

Tehnička škola u posjetu „Opus areni“ u Osijeku

Posjet OsijekuDana 22.09.2023. učenici Tehničke škole, u pratnji profesora Antonia Gazilja i Tomislava Markovića, otputovali su u posjetu gradu Osijeku. Obišli smo kulturne, povijesne i vjerske znamenitosti Grada na Dravi.

Posjetili smo uži centar Osijeka, obišli konkatedralu Sv. Petra i Pavla, odali počast Domovinskom ratu kraj poznate instalacije „Crveni Fićo“, posjetili smo i povijesnu Tvrđu, prošetali pješačkim mostom preko Drave. Na kraju dana, u predvečerje, otišli smo na nogometni stadion „Opus arenu“, najljepši i najmoderniji stadion u Hrvatskoj i gledali nogometnu utakmicu NK Osijek - NK Varaždin.

Naše odlično provedeno poslijepodne u Osijeku pogledajte u maloj fotogaleriji.

Posjet OsijekuPosjet OsijekuPosjet Osijeku