Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Natjecanja Međužupanijsko natjecanje iz automehatronike

Međužupanijsko natjecanje iz automehatronike

Natjecanje automehatroničara 2023 Dana 10. ožujka 2023. održano je izlučno međužupanijsko natjecanje u disciplini Automehatronika. Tehnička škola u Požegi je bila domaćin natjecanja na kojem su sudjelovali učenici iz naše regije. Natjecanje je otvorio ravnatelj Zoran Galić te natjecateljima poželio puno uspjeha.
Nakon svečanog otvaranja, učenici su pristupila natjecanju koje se odvijalo u dva modula:
Modul 1 (vježba mehanike)
Modul 2 ( vježba dijagnosticiranja kvarova).

 

Svi učenici su pokazali zavidan nivo znanja i vještina iz automehatronike.
Nakon provedenog natjecanja prosudbeno povjerenstvo je na osnovu ocjenjivačkih listića WSC-a, donijelo odluku po kojoj je učenik naše škole Luka Petrović osvojio prvo mjesto kojemu je mentor bio Pero Dupček:

  1. Luka Petrović - mentor Pero Dupček, Tehnička škola Požega
  2. Carlo Batinić - mentor Marko Babić, Srednja škola Isidora Kršnjavog, Našice
  3. Marko Vuk - mentor Ana Babić, Tehnička škola Daruvar

Čestitamo svim sudionicima, a našem Luki želimo puno uspjeha na državnom natjecanju učenika strukovnih škola „WorldSkills Croatia 2023.“ koje će se održati 10. do 12. svibnja 2023. godine. u Zagrebu. 

Natjecanje automehatroničara 2023Natjecanje automehatroničara 2023Natjecanje automehatroničara 2023Natjecanje automehatroničara 2023Natjecanje automehatroničara 2023Natjecanje automehatroničara 2023