Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna EU projekti Javni poziv za učenike i nastavnike Tehničke škole

Javni poziv za učenike i nastavnike Tehničke škole

Poštovani učenici, u tijeku se prijave učenika za sudjelovanje u Erasmus+ projektu u ovoj školskoj godini u sklopu Erasmus+ programa, Ključna aktivnost 1 – Mobilnost u svrhu učenja za pojedince, Područje strukovnog obrazovanja i osposobljavanja. Druga mobilnost u ovogodišnjem projektu će se održati u Republici Sloveniji, u gradu Velenje. Na ovoj mobilnosti može sudjelovati 12 učenika 3. i 4.razreda zanimanja: Tehničar za računalstvo, Tehničar za mehatroniku, Strojarski računalni tehničar i Automehatroničar. U pratnji učenika će biti 1 nastavnik. Termin održavanja mobilnosti je od 15.01. do 28.01.2023. Cilj projekta da je učenici kroz stručnu praksu iz svog područja obrazovanja steknu nova znanja, kompetencije i ideje za daljnje obrazovanje i rad na svojim budućim radnim mjestima. Svoju prijavu možete poslati putem Forms obrasca koji se nalazi na sljedećem linku:
https://forms.office.com/r/ytLaJkgvVb
Prijaviti se možete do utorka, 06.12.2022., do 20.00 sati.

Učenici dobivaju financijsku potporu tijekom mobilnosti koja pokriva troškove putovanja (prijevoz autobusom i/ili vlakom), smještaj i prehranu. Za učenike je također osiguran džeparac koji će pokriti tekuće troškove učenika. Dakle, učenicima je mobilnost u cijelosti
financirana, te učenici i njihovi roditelji ne snose nikakve troškove. Kriteriji za odabir učenika detaljno su opisani u dokumentu: „Kriterij_za_izbor_ucenika.pdf“, koji je privitak ovom
javnom pozivu. Poštovane kolegice i kolege nastavnici, u tijeku su prijave za sudjelovanje na mobilnosti Erasmus+ projekta učenika koja će se održati u Velenju od 15.01. do 28.01.2023 Iskoristite priliku i prijavite se kao nastavnik u pratnji učenika ili za praćenje rada(job shadowing). Svoju prijavu možete poslati putem Forms obrasca koji se nalazi na sljedećem linku:
https://forms.office.com/r/2nNhVMfNS5
Prijaviti se možete do subote, 10.12.2022., do 20.00 sati.
Želimo Vam puno sreće i uspjeha.

Denis Smojvir, univ.spec.mech.
Koordinator projekta

Privitci:
FileOpisFile size
Download this file (Kriteriji_za_izbor_ucenika_2022.pdf)Kriteriji_za_izbor_ucenika_2022.pdf 195 Kb
Download this file (Suglasnost_roditelja.docx)Suglasnost_roditelja.docx 79 Kb