Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Natjecanja David ide na Državno!

David ide na Državno!

 Međužupanijsko natjecanje iz Strojarskih tehnika Međužupanijsko natjecanje u disciplini Strojarske tehnike održano je 8.3.2022. u Osijeku. Na natjecanju je sudjelovao 6 učenika iz različitih škola, a našu školu je predstavljao učenik David Jurković iz 4.a razreda.

Natjecanje se odvijalo u dva modula, učenici su u okviru prvog modula pokazali svoje vještine u izradi tehnološke dokumentacije za izradu strojnog dijela, a u drugom modulu su na osnovu radioničkog crteža i 2D prikaza sklopa, izradili 3D modele pojedinog dijela, sastavili dijelove u sklop, izradili radioničke crteže i spremili crteže u odgovarajuću mapu.

Naš David osvojio je drugo mjesto i time se plasirao na državno natjecanje „WorldSkills Croatia 2022” koje će se održati u Zagrebu od 10. do 12. svibnja 2022. godine.
Čestitamo Davidu na ostvarenom rezultatu i želimo mu puno uspjela na državnom natjecanju!