Početna Vijesti Novosti Online susret sa slovenskim timom u projektu SKILLS

Online susret sa slovenskim timom u projektu SKILLS

SKILLS online susretOsnovna šola F. S. Finžgarja Lesce u Sloveniji (naši partneri u Erasmus+ projektu SKILLS) 10. veljače 2021. obilježila je Tehniški dan (Dan tehnike) namijenjen njihovim učenicima završnih razreda.

U online susretu putem aplikacije Zoom, sudjelovali su članovi našeg tima projekta SKILLS. Učenici i profesori Tehničke škole uz prezentacije i kviz o robotici, predstavili su školski dron i robotsku ruku slovenskim učenicima. Dron je kupljen za potrebe projekta, sufinanciran sredstvima projekta (sredstvima programa Europske unije Erasmus+).

Susret je bio zanimljiv i učenicima se suradnja jako svidjela, uz komunikaciju na tri jezika: engleski, slovenski i hrvatski jezik. Nacionalna agencija iz Slovenije kao i slovenska obrazovna stranica sio.si (Slovensko izobraževalno omrežje) objaviti će ovaj susret kao primjer dobre prakse.

SKILLS online susret SKILLS online susret SKILLS online susret SKILLS online susret SKILLS online susret SKILLS online susret SKILLS online susret