Početna Natjecanja Školsko natjecanje iz električnih instalacija

Školsko natjecanje iz električnih instalacija

Natjecanje iz el. instalacijaU Tehničkoj školi je dana 17.02.2021. u specijaliziranoj učionici EL2 održano školsko natjecanje u disciplini električne instalacije.
Zadatak na školskom natjecanju je bio izvesti električnu instalaciju rasvjete upravljanje senzorima i izmjeničnim sklopkama te monofaznim priključnicama. Električna instalaciju je trebalo izvesti postavljanjem u plastične kanale te montažom zaštitnih uređaja na DIN šinu.
Natjecanje je održano uz poštivanje epidemioloških mjera.

Na natjecanju su sudjelovala 4 učenika 3. g. razreda: Mile Barišić, Mihael Horvat, Marko Mišić i Dario Putak.
Prvo mjesto je osvojio učenik Mile Barišić s ostvarenih 92 boda, čime je isti učenik stekao uvjet sudjelovanja na međužupanijskom natjecanju.

Natjecanje iz el. instalacijaNatjecanje iz el. instalacijaNatjecanje iz el. instalacijaNatjecanje iz el. instalacijaNatjecanje iz el. instalacijaNatjecanje iz el. instalacijaNatjecanje iz el. instalacija