Početna Vijesti Novosti Odluka o početku nastave u II. polugodištu

Odluka o početku nastave u II. polugodištu

Dragi učenici, poštovani roditelji,

prema preporuci Ministarstva znanosti i obrazovanja i odluci osnivača Požeško-slavonske županije nastava u II. polugodištu s početkom u ponedjeljak 18.01.2021. godine odvijat će se prema sljedećem rasporedu:

- nastava za učenike završnih razreda četverogodišnjih i trogodišnjih zanimanja odvijat će se prema A modelu obrazovanja (u školi)

- nastava za ostale učenike odvijat će se prema C modelu obrazovanja (online)

Nastava će se održavat samo u prvoj smjeni s početkom u 07.15 h i to prema tzv. žutom rasporedu kada su inače  2. i 4. razredi poslijepodne u školi.

Praktična nastava realizirat će se prema ustaljenom rasporedu kod obrtnika i u školskoj radionici.

Ravnatelj:

Zoran Galić, dipl. ing.