Početna EU projekti Ponovljeni natječaj za zanimanje tokar

Ponovljeni natječaj za zanimanje tokar

Dio učenika iz 3.C je odustao od projekta mobilnosti, pa se iz toga razloga ponavlja dio natječaja za odabir sudionika. Ovom prilikom pozivamo učenike zanimanja TOKAR iz 3.C razreda da se prijave za mobilnost u Velenje koja će se održati od 22.03.2020. do 04.04.2020. godine.
Molimo sve učenike koji žele sudjelovati u projektu da se jave na e-mail adresu koordinatora projekta: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript . Nakon toga ćete sve potrebne dokumente i objašnjenja za prijavu dobiti na svoju e-mail. Prijave učenika se primaju do petka, 14.02.2020., do 12.00 sati isključivo na navedenu e-mail adresu koordinatora projekta. Svoju prijavu, kao i odgovor na sva pitanja, možete poslati na istu e-mail adresu.
Želimo vam uspjeh prilikom prijave i sudjelovanja u projektu.
Projektni tim Tehničke škole.