Početna EU projekti Prijave za novi projekt mobilnosti

Prijave za novi projekt mobilnosti

Dana 05.06.2019. započeo je novi projekt mobilnosti učenika naše škole naziva: "European practice for better future". U proteklih tjedan dana smo upoznali učenike sa načinom prijave, ciljevima i koracima provedbe projekta. U projektu imaju mogućnost sudjelovati učenici 3.A, 3.B, 3.C(tokari), 3.D, 4.A i 4.B razreda u školskoj godini 2019./2020. Na mobilnost će poći ukupno 32 učenika: 4 tokara, 3 autolimara, 3 automehaničara, 11 tehničara za mehatroniku i 11 računalnih tehničara za strojarstvo. Prijave učenika se primaju do 30.06.2019. do 20.00 sati isključivo na e-mail adresu koordinatora projekta. Molimo sve učenike koji su zainteresirani i planiraju se prijaviti na mobilnost da to učine pravovremeno te na način koji im je prezentiran prilikom predstavljanja projekta.

Svoju prijavu, kao i odgovor na sva pitanja, možete poslati na slijedeću e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript .

Želimo vam uspjeh prilikom prijave i sudjelovanja u projektu.

Projektni tim Tehničke škole.