Početna Natjecanja Poziv na Državno natjecanje "Opisujemo sustave" 2019.

Poziv na Državno natjecanje "Opisujemo sustave" 2019.

Opisujemo sustave - RobertDržavno povjerenstvo za provedbu Natjecanja i smotre „Opisujemo sustave“ učenica i učenika srednjih škola u školskoj godini 2018./2019. izvršilo je procjenu pristiglih dovršenih radova te za državnu razinu odabralo dvadeset najuspješnijih.

Među njima je pozvan učenik Tehničke škole - Robert Martinović (3.f razredni odjel) s radom „Neprijatelji moderne tehnologije – računalni virusi“. Robertova mentorica je prof. Marina Mirković.

Državno natjecanje i smotra „Opisujemo sustave“ 2019. održati će se 16. i 17. travnja 2019. godine u Tehničkoj školi, Požega.

Robertu želimo uspješno državno natjecanje u školi koju pohađa. Vjerujemo da će biti odličan učenik–domaćin svojim starim (prošle školske godine je sudjelovao u Rijeci) i novim prijateljima na ovom natjecanju.