Tehnička škola Požega

 • Povećaj veličinu slova
 • Normalna veličina slova
 • Smanji veličinu slova
Početna Nastavnici

Profil nastavnika - Marina Mirković

Profesoricaalt

Marina Mirković, mag. ing. elektrotehnike

Nastavni predmeti u 2022./2023. školskoj godini:

 • Računalstvo (1. godina: 1.a, 1.b)
 • Računalstvo (2. godina: 2.a)
 • Osnove računala (2. godina: 2.f)
 • Algoritmi i programiranje (1. godina: 1.f)
 • Algoritmi i programiranje (2. godina: 2.f)

Dodatna nastava i druga zaduženja u 2022./2023. školskoj godini:

 • INFO KLUB (dodatna nastava iz informatike/računalstva)
 • koordinatorica Erasmus+ KA2 projekta "Together in Environmental Solutions Learning Activities"
 • članica Državnoga povjerenstva za provedbu Natjecanja i smotre "Opisujemo sustave"
 • članica Županijskog povjerenstva za provedbu županijskog Natjecanja iz informatike
 • članica Erasmus tima Tehničke škole
 • voditeljica tima Tehničke škole u državnom projektu "Dron liga"

Iz životopisa:

Diplomirala sam elektrotehniku na Elektrotehničkom fakultetu (FER) u Zagrebu. U Tehničkoj školi Požega radim kao profesorica izvrsna savjetnica informatike/računalstva. Članica sam Udruge informatičara Požeško-slavonske županije, Društva energetičara Požega i Hrvatskog interdisciplinarnog društva. Završila sam CARNetovu E-learning akademiju, smjer E-learning management. Objavljujem stručne članke u digitalnom časopisu "Pogled kroz prozor".


alt

altalt

Učenicima sam bila mentorica na brojnim natjecanjima među kojima su: Međunarodno natjecanje iz informatike koje organizira Američki savez za računalne znanosti (ACSL), europsko natjecanje "Join Multimedia" čiji je organizator bila tvrtka Siemens, te natjecanje "Opisujemo sustave" u organizaciji Hrvatskog interdisciplinarnog društva, MZO i AZOO.

Kolege, djelatnici Tehničke škole u Požegi, 2002. godine dodijelili su mi priznanje “Učitelj godine” Tehničke škole. 12. ožujka 2005. godine dodjeljena mi je godišnja nagrada Grada Požege. U Zagrebu, 4. listopada 2018. godine primila sam Priznanje Foruma za slobodu odgoja “Stjepan Cipek” u kategoriji "Učiteljica Foruma za slobodu odgoja". Za školske godine: 2018./19., 2019./20., 2020./21 i 2021./22. primila sam nagrade Ministarstva znanosti i obrazovanja za najuspješnije odgojno-obrazovne radnike.

Na jubilarnom 45. međunarodnom skupu MIPRO 2022. dodijeljene su mi dvije povelje: Friend of MIPRO i povelja za najbolji rad u okviru savjetovanja CE - Računala u obrazovanju.

Osobna web stranica

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

 

Prikaži ostale članke autora