Tehnička škola Požega

  • Povećaj veličinu slova
  • Normalna veličina slova
  • Smanji veličinu slova
Početna Vijesti Novosti Svaki tjedan darak jedan

Svaki tjedan darak jedan

Svaki tjedan darak jedanA tko ima dobra ovoga svijeta i vidi brata svojega u potrebi pa zatvori srce svoje pred njim — kako ljubav Božja ostaje u njemu?“ (Prva Ivanova 3,17)

U periodu od 3. do 18.12.2018. u našoj školi organizirana je humanitarna akcija „Svaki tjedan darak jedan“ koju je osmislio, vodio i realizirao naš vjeroučitelj prof. Stjepan Kolarec. Cilj ove hvalevrijedne akcije bio je podariti onima koji nemaju. Učenici i djelatnici škole prikupili su hranu i higijenske potrepštine za brojne obitelji kojima je potrebna pomoć.

Završni dio darivanja bio je 19.12. kada su učenici, uz glazbenu pratnju i blagdanski ugođaj, sve prikupljene darove predali predstavniku požeškoga Caritasa.

Svaki tjedan darak jedanZahvaljujemo se svima koji su sudjelovali u ovoj dobrotvornoj akciji, a posebno prof. Stjepanu Kolarcu koji nas svojim zalaganjem i djelima uvijek podsjeti da smo satkani od ljubavi.

Više fotografija sa završnog dijela pogledajte na Facebook stranici Tehničke škole