Početna Natjecanja Županijsko natjecanje iz matematike

Županijsko natjecanje iz matematike

Županijsko natjecanje iz matematikeNa osnovnoj školi Dobriša Cesarić, 28.veljače 2018., održano je Županijsko natjecanje iz matematike.

Kao i svake godine, naša škola je imala svoje predstavnike, a to su ovaj put bili:

• Marijan Šubara, 1.b, mentorica prof. Karolina Kraljević Malvić
  • Marinko Čugalj, 1.f, mentor prof. Tomislav Živković
  • Leon Rabić, 1.b, mentorica prof. Karolina Kraljević Malvić
  • David Vodička, 2.f, mentorica prof. Marija Bošnjak
  • Karlo Kapl, 3.f, mentorica prof. Karolina Kraljević Malvić
  • Mislav Mandić, 3.f, mentorica prof. Karolina Kraljević Malvić
  • Leon Vranić, 4.f, mentorica prof. Marija Bošnjak
  • Petar Poljak, 4.a, mentorica prof. Marija Bošnjak

Županijsko natjecanje iz matematikeSvi su se natjecali na B razini (u toj skupini su sve srednje škole osim matematičkih gimnazija).
Istaknuli su se učenici četvrtih razreda: Petar Poljak, 4.A, koji je osvojio 3. mjesto te Leon Vranić, 4.F, koje je ponovio prošlogodišnji uspjeh i osvojio 1. mjesto.
Leon je ostvario dosta bodova (39/50) te se i ove godine nadamo Državnom natjecanju. Hoće li Leon i ove godine proći na Državno, saznat ćemo 16.3.2018.kad će izaći popis najboljih učenika koji su pozvani na Državno natjecanje koje se održava u Poreču od 12. - 14.travnja.
Čestitamo svim sudionicima!