Početna Natjecanja Županijsko natjecanje iz engleskoga jezika

Županijsko natjecanje iz engleskoga jezika

Županijsko natjecanje iz engleskogŽupanijsko natjecanje iz engleskoga jezika održano je u 20.veljače 2018. u Srednjoj školi Pakrac u Pakracu. Tehničku školu predstavljala su 4 učenika drugih i 2 učenika četvrtih razreda. Učenici su se natjecali u kategorijama 2B i 4B (drugi i četvrti razredi strukovnih škola) i postigli su izvrsne rezultate.

Prvo mjesto u kategoriji drugih razreda osvojio je učenik Domagoj Smojver (2.f),a drugo mjesto zauzeo je Borna Perešin. Učenik Marko Kuzman (2.f) bio je šesti, a Dominik Radelić (2.h) osmi.
U kategoriji četvrtih razreda, učenik Dario Barišić (4.f) zauzeo je četvrto mjesto, a učenik Filip Raguž (4.a) šesto mjesto. Mentori učenicima bili su Sanja Štimac, Alen Farkaš i Kristina Šćiran.

Čestitke učenicima i zahvala na odličnom predstavljanju Tehničke škole!

Županijsko natjecanje iz engleskog Županijsko natjecanje iz engleskog