Početna EU projekti Rezultati prijava za mobilnost u Bragu i Škofja Loku

Rezultati prijava za mobilnost u Bragu i Škofja Loku

ampeu_logoerasmus_plus

Nakon što su učenici upoznati sa ciljevima i načinom provedbe projekta mobilnosti, uslijedile su njihove prijave. Za mobilnost se ukupno prijavilo 44 učenika, a 34 učenika je ostvarilo pravo na istu. Prvih šest(6) učenika iz svakog zanimanja(tehničar za mehatroniku, tehničar za računalstvo i računalni tehničar za strojarstvo) prema broju bodova je ostvarilo pravo na mobilnost u Bragu. Prvi ispod crte(7.prema poretku) su učenici koji se vode kao zamjene u slučaju da se dogodi neka nepredviđena situacija. Ti učenici će također prisustvovati na pripremama za mobilnost u Bragu. Na mobilnost u Bragu će poći ukupno 18 učenika, po 6 iz svakog zanimanja.

Pravo sudjelovanja na mobilnosti u Škofja Loku su ostvarili učenici zanimanja tehničar za mehatroniku i računalni tehničar za strojarstvo koji su u poretku ostvarili plasman od 7. do 14. mjesta. Učenici koji zauzimaju 15. mjesto poretka u tim zanimanjima se vode kao zamjene. Na mobilnost u Škofja Loku će poći ukupno 16 učenika.

Slijedeće tablice prikazuju poredak učenika za svako zanimanje.

mobilnostmobilnostmobilnost