Početna Vijesti Novosti Međužupanijsko natjecanje iz Tehničke mehanike i Strojarskih konstrukcija

Međužupanijsko natjecanje iz Tehničke mehanike i Strojarskih konstrukcija

Međužupanijsko natjecanje iz Tehničke mehanike i Strojarskih konstrukcija U organizaciji Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih te Strojarske tehničke škole Osijek , 19. veljače 2016. godine održano je Međužupanijsko natjecanje učenika strojarskih zanimanja iz tehničke mehanike i strojarskih konstrukcija.

Na natjecanju su sudjelovali učenici tehničkih škola iz svih županija istočno od Bjelovarsko – bilogorske županije.

Našu školu su predstavljali sljedeći učenici:
- Ivona Majetić iz 4.a razreda s mentorom prof. M. Engelmannom , iz discipline Strojarske konstrukcije te
- Marko Brnčić i Matko Pavičić , iz 3.a razreda s mentoricom prof.M.Pavlović iz discipline Tehnička mehanika (statika i nauka o čvrstoći).

Marko Brnčić je na natjecanju iz Tehničke mehanike u Osijeku osvojio 1.mjesto te se tako plasirao na DRŽAVNO NATJECANJE koje će se održati 21. i 22.travnja 2016. u. Tehničkoj školi Čakovec.
Ivona Majetić i Matko Pavičić su postigli solidne rezultate,ali se ,nažalost, nisu plasirali dalje.

Čestitke svima,a posebno Marku Brnčiću koji je svojoj „kolekciji“ uspjeha pridodao još jedan lijep rezultat.

Zadatke s natjecanja možete vidjeti u prilogu.

Mirjana Pavlović,prof.savjetnik

Privitci: