Početna Vijesti Novosti Maturanti u Zagrebu

Maturanti u Zagrebu

Na Smotri Sveučilišta u ZagrebuU subotu, 14. studenoga, učenici završnih razreda naše škole posjetili su Smotru Sveučilišta u Zagrebu. Smotra je bila organizirana u prostorima Studentskoga centra gdje su se naši učenici mogli informirati o upisima, načinima i uvjetima studiranja te svim prednostima koje određeni fakulteti nude. Fakulteti su se predstavili preko svojih studenta koji su svoja iskustva podijelili s budućim brucošima. Naše učenike najviše su privlačili fakulteti tehničkog područja, iako je bilo zainteresiranih i za ostale studentske smjerove.
Prepuni korisnih informacija, krenuli smo put Zagrebačkog velesajma na kojem smo posjetili Interliber, Info Gamer i izložbu Da Vinci.
Kako nam je bilo, pogledajte u galeriji.

PMF - Fizika Štand Fakulteta strojarstva i brodogradnje FERov štand Smotra Sveučilišta u Zagrebu Na Leonardovoj izložbi Na Leonardovoj izložbi Na Leonardovoj izložbi