Početna

Županijsko natjecanje iz engleskoga jezika

Županijeko netjecanje - engleski jezikŽupanijsko natjecanje iz engleskoga jezika održano je u 26.veljače 2018. u Ekonomskoj školi u Požegi. Tehničku školu predstavljala su 4 učenika drugih i 1 učenik četvrtih razreda. Učenici su se natjecali u kategorijama 2B i 4B (drugi i četvrti razredi strukovnih škola) i postigli su odlične rezultate.
Treće mjesto u kategoriji drugih razreda osvojio je učenik Matej Mišić (2.f), četvrto mjesto zauzeli su Filip Matošević (2.e) i Anđelko Prskalo (2.f), a učenik Bruno Šubara (2.b) bio je peti.
U kategoriji četvrtih razreda, učenik Dorian Bošnakovski (4.b) zauzeo je treće mjesto. Mentori učenicima bili su Lorena Đurčević i Alen Farkaš.
Čestitke učenicima i zahvala na odličnom predstavljanju Tehničke škole!

Županijeko netjecanje - engleski jezik Županijeko netjecanje - engleski jezik Županijeko netjecanje - engleski jezik Županijeko netjecanje - engleski jezik